LNK2G152MSEF
LNK2G152MSEF
LNK2G152MSEF
Nichicon
LNK 1500μF Capacitor ±20% Bulk Chassis Mount 6.8A 2.008Dia 51.00mm -25°C~85°C Polar 21.9964mm Radial, Can - Screw Terminals