LKG1H682MESCBK
LKG1H682MESCBK
LKG1H682MESCBK
Nichicon
LKG 6800μF Capacitor ±20% Bulk Through Hole 3.95A 1.378Dia 35.00mm -40°C~85°C Polar 10.0076mm Radial, Can - Snap-In